Czy łóżko piętrowe do pokoju dziecięcego to dobry wybór?

Jakie wybrać łóżko do pokoju dziecięcego, który współdzieli dwójka naszych pociech?

Wielu rodziców staje przed tym dylematem, głównie ze względu, że model 2+2 jest nadal bardzo popularny wśród wielu polskich rodzin. Czy łóżko piętrowe spełni swoje zadanie, czy lepiej postawić na zwyczajne, dwa osobne miejsca do spania?

Zalety łóżek piętrowych

Łóżko piętrowe do pokoju dziecięcego to obecnie bardzo popularny wybór. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, że nie zabiera dużo miejsca. Wymiarowo jest jak jedno łóżko, dlatego zyskujemy przestrzeń do postawienia biurka! To rozwiązanie jest szczególnie przydatne w momencie, gdy nie mamy dużego pokoju, gdyż mieszkamy, np. w bloku. Co istotne, wiele modeli łóżek piętrowych do pokoju dziecięcego, dostępnych np. w tym sklepie: www.amdk.pl, ma wiele szuflad oraz półek, dzięki temu zwiększa nam się powierzchnia przechowywania. Możemy schować tam dziecięce ubrania, ale także zabawki, czy ulubione kocyki. Łóżka piętrowe są także dostępne w wielu ciekawych kolorach i połączeniach kolorystycznych. Z pewnością znajdą coś dla siebie i chłopcy i dziewczynki.

Łóżka pojedyncze zabierają jednak trochę miejsca i są rozsądniejszych wyborem, gdy mamy sporych rozmiarów pokój. Najlepiej zdecydować się jednak na nie w momencie, gdy możemy każdemu dziecku zapewnić osobny pokój. Nawet w sporej przestrzeni, dobrze jest postawić na łóżko piętrowe, gdyż zyskujemy miejsce, np. do zabawy, co jest szczególnie ważne, zwłaszcza dla młodzieży i dzieci w wieku szkolnym.

Related Post

Read More
Read More
Read More
Read More