Jaką wybrać szafkę RTV pod telewizor?

Nowoczesna szafka RTV to mebel bardzo przydatny, praktycznie w każdym domu. Nieduża, pozwalająca na bezpieczne położenie naszego telewizora w salonie. Jaka powinna być najlepsza szafka RTV? Czym kierować się podczas wyboru najbardziej opłacalnej dla nas opcji?

Minimalistyczna

Gdy aranżujemy salon, dobieramy takie meble, które najlepiej komponują się z całym pomieszczeniem, czyli np. pasują do ścian, charakteru wnętrz lub oddają naszego ducha. Wiele dzisiaj „mówi się” o minimalizmie, dlatego sporo osób decyduje się na białe meble, w tym też białe szafki RTV. Nie trudno się dziwić, gdyż wyglądają one naprawdę elegancko, a zarazem sprawiają, że pomieszczenie staje się „jasne”. Biała, nowoczesna szafka RTV jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy mają niewielkich rozmiarów salon lub pokój gościnny i nie mogą pozwolić sobie na ciemniejsze meble. Jest to także dobra opcja właśnie dla tych, którzy aranżują resztę mieszkania w sposób minimalistyczny i taki wzór u nich najlepiej się sprawdzi.

Rodzaj szafki

Nowoczesna szafka RTV na „nóżkach”, czy zwykła? Szafki pod telewizor na tzw. czterech nogach bardzo często określane są mianem szafek retro, czyli nawiązujących do minionych epok. Oczywiście dawny motyw zachowany jest jedynie, jeśli chodzi o „nogi”, natomiast cały design jest nowoczesny. Kilka modeli tego typu można znaleźć w sklepie: www.amdk.pl. Co istotne, szafka na „nóżkach” przyczynia się do utrzymania czystości wokół. Bardzo łatwo wymieciemy spod niej kurz i brud. Jest to zatem bardzo dobre rozwiązanie w tych domach, w których bardzo często się kurzy. Wiadomo, że pod szafkę tradycyjną kurz nie dostaje się tak często, jednak co jakiś czas również trzeba ją przetrzeć.

Dobrze, gdy szafka została wyposażona w szuflady lub półki, do których można schować różne rzeczy, przydatne w salonie, np. gazetę z programem telewizyjnym lub piloty. O wiele estetyczniej jest w pomieszczeniu, jeśli nie zalegają na wierzchu różnorodne przedmioty codziennego użytku.

Related Post

Read More
Read More
Read More
Read More