Komoda, czy szafa do sypialni?

Sypialnie to miejsce odpoczynku oraz wyciszenia się. Nietrudno się dziwić, że przez wielu uważana jest za jedno z przyjemniejszych pomieszczeń w całym domu.

Warto zadbać wizualnie o ten pokój i zaaranżować go w taki sposób, jaki dla nas będzie najbardziej komfortowy, uwzględniając przy tym jego wymiary i gabaryty. Będąc na etapie meblowania, decydujemy się na szereg potrzebnych zestawów meblowych, często nie do końca myśląc o funkcjonalności i możliwości przemieszczania się po pokoju. Co zatem wybrać? Dużą szafę do sypialni, czy może mniejszą komodę?

Szafa do sypialni

Bez dwóch zdań, najczęściej decydujemy się na szafę do sypialni. Ewidentne plusy tego rozwiązania to na pewno sporo miejsca do przechowywania, możliwość rozwieszenia ubrań na wieszakach oraz aspekty wizualne – tego typu mebel dość dobrze wygląda właśnie w sypialniach. Czy jednak tylko to rozwiązanie jest godne uwagi?

Niedoceniana komoda do sypialni

Komoda do sypialni to coraz częstszy wybór wielu osób. Mimo że mebel ten kojarzy się z mniejszą powierzchnią do przechowywania, nic bardziej mylnego! Na stronie: www.amdk.pl znajduje się sporo komód dużych i przestronnych z głębokimi szufladami, umożliwiającymi schowanie nie tylko ubrań, których używamy na co dzień, ale także tych, które użytkujemy tylko sezonowo. Możemy zatem przechowywać tam wiele ubrań, butów, czy innych przedmiotów. Komody to obecnie pojemne meble, gabarytami wymiarami przypominają niejedną szafę. Tym, co zwykle myli ludzi, jest fakt, że nie są one duże na wysokość, jednak na szerokość. Dzięki temu nie uzyskamy efektu „przytłoczenia” w sypialni, który mógłby się pojawić, jeśli postawilibyśmy na szafę.

Related Post

Read More
Read More
Read More
Read More